Tekst o architekturze

symy, niby brzytwy. By obronić swoje bezguście. Projektowanie wnętrz szczecin I cóż - o ile jeśli chodzi o ciuchy, to freestyle na maksa, bo co najwyżej będziesz wyglądać śmiesznie. Jednak jeśli...Architektura - ujęcie estetyczn

Dodane: 21-04-2014 12:03
Tekst o architekturze Projektowanie wnętrz szczecin
Architektura - ujęcie estetyczne. Oj, trudny temat. Bo zahaczający o groźne GUSTA. O których się podobno nie dyskutuje. Tak przynajmniej napisali starożytni Rzymianie, a niektórzy trzymają się tej maksymy, niby brzytwy. By obronić swoje bezguście. I cóż - o ile jeśli chodzi o ciuchy, to freestyle na maksa, bo co najwyżej będziesz wyglądać śmiesznie. Jednak jeśli...Architektura - ujęcie estetyczne. Oj, trudny temat. Bo zahaczający o groźne GUSTA. O których się podobno nie dyskutuje. Tak przynajmniej napisali starożytni Rzymianie, a niektórzy trzymają się tej maksymy, niby brzytwy. By obronić swoje bezguście.

I cóż - o ile jeśli chodzi o ciuchy, to freestyle na maksa, bo co najwyżej będziesz wyglądać śmiesznie. Jednak jeśli swój "gust" przelejesz na swój dom (nowy "gargamelek", czy też stary, odnowiony żarówiastą farbą), to uwierz mi - jest się o co czepiać. Bo to widać. Z daleka. Bo ten budynek odnosi się do innych budynków, do całej okolicy. I jeśli każdy jest pomalowany na inny, intensywny kolor, jeśli niektóre mają formy fantazyjne, jak pałacyki niespełnionych księżniczek - to nie wygląda śmiesznie, tylko źle. To wpływa na przestrzeń. PUBLICZNĄ PRZESTRZEŃ. I ręce można załamać, nie wiadomo gdzie oczy podziać. I to pytanie, które ciśnie się na usta: dlaczego? Po co? Kto ci człowieku taką krzywdę zrobił, że musisz to tak uzewnętrzniać? No nie rozumiem. Pal licho wnętrza - ich nie widać z ulicy. Ale apeluję - odrobina powściągliwości w spełnianiu swoich fantazji by się przydała. Bo dom będzie stał. Latami. Długimi. I tymi długimi latami będzie wyglądał. Więc lepiej, żeby wyglądał dobrze. Lub chociaż mieścił się w granicach pewnej przyzwoitości. Tylko tyle, i aż tyle. Znazlazłem także Biuro projektowe szczecin Na temat architektura wnętrz szczecin to też niezłe info Jeśli mowa o to wspomnę też o innych źródłach. Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: Pracownia architektoniczna szczecin - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.